q3q1 q3 q2 q4

درباره دکتر

Drkhadivi

دکتر علیرضا خدیوی متولد ۱۳۴۸ در شهر مشهد است. ایشان در سال ۱۳۶۶ در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تحصیلات دوره عمومی دندانپزشکی را آغاز و در سال ۱۳۷۲ با معدل ممتاز از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند.

در سال ۱۳۷۷ برای تحصیل ارتودنسی در دانشکده دندانپزشکی مشهد پذیرفته شده و در سال ۱۳۸۰ از دانشکده دندانپزشکی مشهد فارغ التحصیل شده اند و در همان سال در امتحانات بورد کشوری رتبه سوم بورد تخصص ارتودنسی را احراز نموده اند . از سال ۱۳۸۰ تا کنون ایشان در زمینه درمان بیماران ارتودنسی به صورت خصوصی فعالیت میکنند.

دکتر خدیوی عضو انجمن ارتودنتیست های ایران (IAO)، انجمن بین المللی ارتودنتیست ها (WFO)، انجمن ارتودنتیست های آمریکا (AAO)، و عضو انجمن ارتودنتیست های اروپا (EOS) هستند.

سوابق تحصیلی

•    گذراندن تحصیلات اولیه در مشهد، رتبه اول در تمامی مراحل و اخذ دیپلم تجربی (نظام قدیم) در سال ۱۳۶۶ و کسب رتبه اول شهرستان
دوره های تکمیلی :

انجمن ارتودنتیستها در اروپا

  • همه ساله جهت گردهمایی ارتودنتیستها در یکی از دانشگاههای معتبر سرتاسر اروپا اقدام به برگزاری کنگره می نماید. گواهی مربوط به شرکت در سمینار سال ۲۰۱۲ در کشور اسلونی و عضویت در جامعه ارتودنتیستهای اروپا از همان سال می باشد.
  • گواهی شرکت در دوره تکمیلی ارتودنسی لینگو آل در سیستم STB در کشور عمارات متحده عربی
  • انجمن ارتودنتیستهای امریکا یکی از معتبرترین انجمن های ارتودنسی در دنیا می باشند که هر ساله در یکی از دانشکده های معتبر امریکا گردهمایی آن برگزار می شود.
  • ارتودنسی به روش پلاکهای شفاف (Invisalign) که به تازگی به د نبال برداشته شدن تحریم ها در کشور انجام پذیر گردیده است.گواهی نامه مربوط به دوره پیشرفته شرکت دنتواسمایل از فرانسه می باشد.
  • این انجمن معتبرترین انجمن ارتودنسی بوده که هر ۵ سال یکبار در یکی از کشورهای دنیا گردهمایی خود را برگزار می نماید.گواهی مربوط به عضویت از سال ۲۰۰۹ می باشد.
  • سیستم incognito یکی از معروفترین روشهای ارتودنسی لینگو آل (پشت دندانها می باشد) این سیستم تماماً مختص بیمار طراحی شده و از جنس طلا می باشد.
  • گواهی شرکت در سمینار انجمن ارتودنتیستهای امریکا در سال ۲۰۱۱ در دانشگاه ایلنویز در شیکاگو

گواهی مربوط به شرکت در دوره آموزشی پلاکهای Functional سیستم Multi P کشور فرانسه.

گواهی مربوط به شرکت در دوره آموزشی پلاکهای Functional سیستم Multi P کشور فرانسه.

Scan6 2

گواهی مربوط به شرکت در دوره مقدماتی ایمپلنت ITI

Scan6 5Scan6 3

Damon یکی از سیستم های پیشرفته ارتودنسی همراه با ویژگیهای منحصر به فرد می باشد.

گواهی مربوط به شرکت در دوره های مقدماتی و پیشرفته در سالهای ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲

Scan6 6

انجمن ارتودنتیستها در اروپا

همه ساله جهت گردهمایی ارتودنتیستها در یکی از دانشگاههای معتبر سرتاسر اروپا اقدام به برگزاری کنگره می نماید. گواهی مربوط به شرکت در سمینار سال ۲۰۱۲ در کشور اسلونی و عضویت در جامعه ارتودنتیستهای اروپا از همان سال می باشد.

Scan 2

گواهی شرکت در دوره تکمیلی ارتودنسی لینگو آل در سیستم STB در کشور عمارات متحده عربی

Scan 3

انجمن ارتودنتیستهای امریکا یکی از معتبرترین انجمن های ارتودنسی در دنیا می باشند که هر ساله در یکی از دانشکده های معتبر امریکا گردهمایی آن برگزار می شود.

Scan 4

ارتودنسی به روش پلاکهای شفاف (Invisalign) که به تازگی به د نبال برداشته شدن تحریم ها در کشور انجام پذیر گردیده است.گواهی نامه مربوط به دوره پیشرفته شرکت دنتواسمایل از فرانسه می باشد.

Scan 5

این انجمن معتبرترین انجمن ارتودنسی بوده که هر ۵ سال یکبار در یکی از کشورهای دنیا گردهمایی خود را برگزار می نماید.گواهی مربوط به عضویت از سال ۲۰۰۹ می باشد.

Scan 1

سیستم incognito یکی از معروفترین روشهای ارتودنسی لینگو آل (پشت دندانها می باشد) این سیستم تماماً مختص بیمار طراحی شده و از جنس طلا می باشد.

این گواهی مربوط به شرکت در دوره سیستم اینکوگنیتو بوده که دوره آن در سال ۲۰۰۹ در کشور عمارات متحده عربی یرگزار گردیده است.

Scan

گواهی شرکت در سمینار انجمن ارتودنتیستهای امریکا در سال ۲۰۱۱ در دانشگاه ایلنویز در شیکاگو

 دکتر خدیوی عضو انجمن ارتودنتیست های ایران (IAO)، انجمن بین المللی ارتودنتیست ها (WFO)، انجمن ارتودنتیست های آمریکا (AAO)، و عضو انجمن ارتودنتیست های اروپا (EOS) هستند.

egEG4G42G23

پرسش و پاسخ
ایمیل
اینستاگرام
تلگرام
تماس با ما