بهبود و ارتقای بهدشت و سلامت دهان و دندان با ارتودنسی (سیم کشی)

بهداشت

اگر دندانپزشک به شما توصیه کرده است که از درمان ارتودنسی استفاده کنید، با فکر کردن به سال‌هایی که باید با یک دهان پر از فلز بگذرانید یا تعهد مالی که معمولاً به جایگذاری بریس مربوط می‌شود، خود را نگران و ناراحت نکنید. بریس کارهایی مهم‌تر از تنها ردیف کردن دندان‌ها برای ایجاد لبخندی زیباتر انجام می‌دهد. نامنظمی دندان فقط یک مشکل زیبایی شناختی نیست. بریس نه تنها لبخند زیبایی را ایجاد می‌کند، بلکه باعث بهبود سلامتی دهان و دندان نیز می‌شود. خطر به وجود آمدن مشکلات دندانپزشکی را برای خود به وجود نیاورید. هم اکنون از بریس استفاده کنید تا دندان‌هایی سالم داشته باشید.

سلامت دهان و دندان خود را با استفاده از بریس بهبود دهید.


دندان‌هایی تمیزتر

هنگامی که دندان‌هایی نامنظم دارید را که با یکدیگر هم‌پوشانی دارند یا چنان چه دارای دهانی کوچک با دندان‌های متراکم هستید، تمیز کردن تمام مواد غذایی باقی مانده بین دندان‌ها و لثه‌ها بسیار دشوار می‌شود. اگر متخصص بهداشت دهان و دندان همیشه در مورد تجمع پلاک در دهان شما هشدار می‌دهد، ممکن است استفاده از بریس بهترین راه حل برای رفع این مشکل باشد.

معاینات بهتر

پر کردن دندان یا بدتر از آن انجام دادن روت کانال درد زیادی خواهد داشت، به علاوه باید برای حل این مشکلات هزینه‌ای بپردازید. بنابراین، بهتر است با درمان ارتودنسی از تمام این مشکلات و پرداخت هزینه‌های مرتبط با آن‌ها جلوگیری نمایید. سرمایه گذاری در سلامت و زیبایی لبخند بسیار مهم است. با دندان‌های منظم، تمیز کردن آن‌ها نیز آسان‌تر خواهد شد و در نتیجه مشکلاتی از قبیل پوسیدگی دندان و افتادن دندان‌ها نیز کاهش خواهند یافت.

اصلاح بایت

مال اکلوژن که به معنای ناهنجاری فک نیز هست، می‌تواند بر بایت شما تأثیر بگذارد و باعث ایجاد درد در فک گردد. این ناهنجاری و درد ناشی از آن می‌تواند باعث ناراحتی شما در هنگام خوردن و حتی صحبت کردن شود. موقعیت دندان‌های شما گاهی اوقات تأثیر شگفت انگیزی روی نوع صحبت کردن شما می‌گذارد. اگر از این موضوع رنج می‌برید، از بریس برای اصلاح موقعیت بایت و فک خود استفاده کنید. آندربایت و اوربایت هر دو مشکلاتی هستند که می‌توانند جویدن غذا و بیان واضح شما را تحت تأثیر قرار دهند.

افزایش اعتماد به نفس

خجالت در هنگام غذا خوردن و یا مشکلات گفتاری می‌توانند باعث اضطراب اجتماعی نیز گردند. وقت خود را در خانه تنها به دلیل این که از قضاوت شدن در خصوص شرایط دندان و دهان خود می‌ترسید، نگذرانید. در حالی که اعتماد به نفس از لحاظ فنی، بخشی از سلامت دهان محسوب نمی‌شود، هنگامی که دندان‌های منظم و سالم دارید، کمتر دچار بوی بد دهان، زردی یا پوسیدگی دندان و مشکل در صحبت کردن و جویدن غذا می‌شوید. اگر در خصوص شرایط دندان و دهان خود و این که چگونه به نظر می‌رسند بسیار حساس هستید، مسلماً از تغییری که بریس ها در شما ایجاد می‌کنند، بسیار راضی خواهید بود.

درمان اختلال مفصل فکی، گیجگاهی

اختلال مفصل فکی،گیجگاهی یک دلیل رایج درد فک است. معمولاً این اختلال به صورت صدای پاپ یا کلیک در هنگام حرکت دادن دهان مشخص می‌گردد. خوشبختانه، استفاده از بریس می‌تواند به درمان این اختلال کمک کند.

کاهش درد دهان

هنگامی که دندان‌های شما منظم نیستند، این مشکل می‌تواند تنش را به دهان اضافه کند. بریس می‌تواند این فشار را کاهش دهد و همچنین از آسیب رسیدن به دندان‌ها و لثه‌های شما جلوگیری نماید. اگر دهان درد دارید، این درد می‌تواند نشانه‌ای از یک مشکل جدی باشد. آن را نادیده نگیرید زیرا به خودی خود از بین نمی‌رود. بهداشت دهان و دندان را جدی بگیرید. شما فقط یک مجموعه از دندان‌های بالغ را خواهید داشت، بنابراین باید در طول زندگی خود مراقبت‌های لازم از آن‌ها داشته باشید.
بیشتر از این صبر نکنید. سلامت دهان و دندان خود را همین امروز با استفاده از بریس تقویت کنید. اگر در مورد سلامت دهان و دندان خود نگران هستید، وقت را بیش از این از دست ندهید و همین امروز برای بهبود سلامت دهان و دندان خود درمان ارتودنسی و استفاده از بریس را شروع کنید. تحمل یک سال یا دو سال استفاده از بریس در مقایسه با داشتن یک عمر مشکلات دندانی ارزش بیشتری دارد.

به این پست امتیاز دهید.
Rate this post